Szkolenie narciarskie w Austrii w języku polskim

Oferujemy wyjazdy na narty w Alpy Austriackie – w samo serce Tyrolu. Zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych apartamentach, prowadzimy też szkółkę narciarską oraz freeride.

Szkolenia narciarskie

Ośnieżone stoki to prawdziwa gratka dla pasjonatów wyjazdów narciarskich w austriackie Alpy. Doskonałe warunki, jakie panują tutaj przez cały zimowy sezon, to gwarancja dobrej zabawy, ale też świetna okazja do nauki jazdy na nartach. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów narciarskich pozwoliło nam przygotować ofertę zarówno dla wytrawnych narciarzy, jak również początkujących pasjonatów białego szaleństwa, którzy dopiero zaczynają swoją narciarską przygodę.

Szkółka narciarska „Pingwin”

Prowadzimy szkółkę narciarską dla początkujących oraz szkolenia indywidualne dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Do naszej szkółki zapraszamy tych młodszych narciarzy, zaś ich rodzicom oferujemy lekcje indywidualne.

Nasi instruktorzy podchodzą indywidualnie do każdego ucznia, dzięki czemu każdy odniesie korzyści. Wszyscy mówimy i szkolimy w języku polskim.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy szkółkę narciarską dla dzieci Pingwin, gdzie pod okiem profesjonalnych instruktorów Wasze pociechy stawiają pierwsze kroki na nartach. Nasza kadra szkoleniowców to nie tylko świetnie wykwalifikowani sportowcy, ale także urodzeni pasjonaci. Uczymy z miłości do białego szaleństwa!

Wyjazdy na narty z zakwaterowaniem

Organizujemy zimowe wyjazdy do Austrii wraz z zakwaterowaniem. Jeśli szukasz komfortowego i przestronnego noclegu w Austrii, polecamy nasze apartamenty w słynnym Mayrhofen. Ich powierzchnia wynosi od 30 m2 do 110 m2, obejmują dwie lub trzy sypialnie, łazienkę, toaletę, odpowiednio wyposażoną kuchnię oraz jadalnię.


Rezerwacje

Aby zarezerwować lub dowiedzieć się więcej prosimy o e-mail na adres: biuro@narty-austria.pl.

Cennik:

Szkolenie

240€ / 3h x 5 dniCeny skipassów obowiązujacych w całej dolinie:Dzieci (2008-2016)

€141,5Młodzież (2004-2007)

€252Dorośli (urodzeni przed 2004)

€315Dzieci urodzone od 01.01.2017 pod opieką osoby dorosłej posiadającej karnet przewożone są bezpłatnie.

Do każdego skipassu trzeba doliczyć zwrotną kaucję w wysokości €2.


Rezerwacje na: biuro@narty-austria.pl