Wyjazdy narciarskie do Austrii

Szkolenia

Oferujemy wyjazdy na narty w Alpy Austriackie – w samo serce Tyrolu. Zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych apartamentach, prowadzimy też szkółkę narciarską oraz freeride.

Ośnieżone stoki to prawdziwa gratka dla pasjonatów wyjazdów narciarskich w austriackie Alpy. Doskonałe warunki, jakie panują tutaj przez cały zimowy sezon, to gwarancja dobrej zabawy, ale też świetna okazja do nauki jazdy na nartach. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów narciarskich pozwoliło nam przygotować ofertę zarówno dla wytrawnych narciarzy, jak również początkujących pasjonatów białego szaleństwa, którzy dopiero zaczynają swoją narciarską przygodę.


Wyjazdy na narty z zakwaterowaniem

Organizujemy zimowe wyjazdy do Austrii wraz z zakwaterowaniem. Jeśli szukasz komfortowego i przestronnego noclegu w Austrii, polecamy nasze apartamenty w słynnym Mayrhofen. Ich powierzchnia wynosi od 30 m2 do 110 m2, obejmują dwie lub trzy sypialnie, łazienkę, toaletę, odpowiednio wyposażoną kuchnię oraz jadalnię.


Szkółka narciarska „Pingwin”

Prowadzimy szkółkę narciarską dla początkujących oraz szkolenia indywidualne dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Mogą zapisać się do niej osoby w każdym wieku, dorośli oraz najmłodsi pasjonaci zimowego szaleństwa. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podnieść swoje umiejętności.

Nasi instruktorzy podchodzą indywidualnie do każdego ucznia, dzięki czemu każdy odniesie korzyści. Kładziemy nacisk nie tylko na naukę odpowiedniej techniki, ale także na przekazanie zasad bezpieczeństwa w górach, wiedzy o doborze sprzętu oraz zachowaniu się w każdym terenie.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy szkółkę dla dzieci Pingwin, gdzie pod okiem profesjonalnych instruktorów Wasze pociechy stawiają pierwsze kroki na nartach. Nasza kadra szkoleniowców to nie tylko świetnie wykwalifikowani sportowcy, ale także urodzeni pasjonaci. Uczymy z miłości do białego szaleństwa!

Rezerwacje

Aby zarezerwować lub dowiedzieć się więcej prosimy o e-mail na adres: biuro@narty-austria.pl.
Szkolimy również zaawansowanych narciarzy, którzy chcą spróbować swoich sił poza trasami. Aby dowiedzieć się więcej kliknij w zakładkę freeride.

Cennik:

szkolenie

150€ /tydzzillertaler skipass:Dzieci (01.01.2002 - 31.12.2010)

109,00€Młodzież (01.01.1998 - 31.12.2001)

193,50€Dzieci urodzone od 01.01.2011 pod opieką osoby dorosłej posiadającej karnet przewożone są bezpłatnie.


Rezerwacje na: biuro@narty-austria.pl